Garnitury na miarę – garnitur jedyny w swoim rodzaju

Odróżniasz się pod wieloma względami od innych mężczyzn,
więc nie widzę powodu, byś ubierał się tak samo…

Zatem, bez względu na okazję…
Czy to Twój garnitur ślubny, oficjalny biznesowy, klasyczny ponadczasowy, elegancki bankietowy, ekstrawagancki imprezowy, stylowy casual-owy garnitur powinien być tak INDYWIDUALNY jak TY.

Garnitury na miarę – idealnie dopasowane do sylwetki

Najlepiej jeśli jest idealnie dopasowany do sylwetki, co sprawia wrażenie „szytego na miarę”, dzięki temu WYGLĄDASZ dosłownie DOSKONALE, to wprawia w świetny nastój i wzmacnia męską pewność siebie. Być może pomyślisz teraz…jak osiągnąć taki efekt, bez konieczności wydawania zawrotnych kwot ?

Garnitury na miarę nie muszą być drogie!

Od 19 lat pomagam mężczyznom wybrać i dopasować najlepszą opcję. Co ciekawe, często okazuje się, że wcale nie musimy odrębnie szyć. Stworzyłem unikatowy system, który jest bardzo wygodny zarówno dla Panów, jak i planowanych budżetów. Dzięki temu wyraźnie WIDAĆ, w każdym detalu jak bardzo stylowo i jakościowo jesteś ubrany, jednak tylko Ty wiesz, że wydajesz na taki wizerunek rozsądne pieniądze.

Przede wszystkim ograniczenie kosztów i dopasowanie się do różnych budżetów możliwe jest dzięki zastosowaniu metody MTM. Możesz wybrać jeden z wcześniej zaprojektowanych fasonów, a my uszyjemy specjalnie dla Ciebie garnitur na Twoją miarę! Nie obawiaj się o powtarzalność – każdy fason wykorzystujemy zaledwie kilka razy, dlatego wybierając garnitur na miarę szyty metodą MTM, decydujesz się na oryginalne rozwiązanie w bardzo dobrej cenie.

Uszyjemy dla Ciebie garnitur na miarę – odwiedź salon w Krakowie lub Warszawie!

Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów lub zadzwonisz do nas pod numer 666 117 209 Następnie wybierzesz model bazowy z dostępnych kolekcji, który najbardziej zaznacza Twoją osobowość. W kolejnym kroku precyzyjnie dopasuję wybrany garnitur do Twojej sylwetki oraz wzrostu.
Uzyskamy efekt PERFEKCYJNEGO i tylko Twojego garnituru, podkreślającego styl, gust oraz męską indywidualność. Wyróżnisz się JAKOŚCIĄ WYGLĄDU oraz wzmocnisz swój autorytet gdzie tylko chcesz i potrzebujesz.
To wszystko za rozsądną cenę.

Warto abyś wiedział, że nasze kolekcje często się zmieniają i bardzo dbamy, aby ilość jednego modelu była minimalna. Najwyżej 5 lub 6 sztuk. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że nie ma drugiego takiego samego garnituru jak Twój. Po indywidualnych dopasowaniach do sylwetki już nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Tego wszystkiego nie zagwarantuje Ci „znana metka”, natomiast ja TAK.

Spotkajmy się
Porozmawiajmy

Andrzej Grochot

  • Jeśli chcesz możesz zadzwonić teraz pod numer 666 117 209 i umówić wygodny dla Ciebie termin.
  • Natomiast jeśli chcesz wiedzieć więcej o SZYCIU NA MIARĘ, TUTAJ jest wygodny link do informacji dla Ciebie.