Dodatki

Męskie dodatki do ubrań

Męskie dodatki i akcesoria to nieodłączne elementy codziennej stylizacji każdego eleganckiego mężczyzny. Najwyższa jakości materiałów i unikatowe kolory wpływają na wyróżnienie się z tłumu i wykreowanie własnego unikalnego stylu. Odpowiednie dodatki oddają profesjonalizm, potwierdzają dbałość o szczegóły i ożywiają każdą stylizację biznesową.

Modne akcesoria męskie

W naszych salonach znajduje się wiele męskich akcesoriów, które każdy z Panów powinien mieć w swojej garderobie. Na uwagę zasługują w szczególności ponadczasowe białe koszule wykonane w 100% z bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku.

Dla klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań i nietypowych rozmiarów przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą wyslimowanie każdej koszuli do ich sylwetki. Koszula męska może zostać uzupełniona wyselekcjonowanymi dodatkami, takimi jak muchy, krawaty i poszetki w różnych wariantach wzorniczych i kolorystycznych, a także spinkami do mankietów z modnymi i oryginalnymi wzorami. Wszystkie akcesoria męskie są uszyte ręcznie - charakteryzują się więc unikalnością i starannym wykonaniem.

W naszych salonach oferujemy również możliwość zakupu butów skórzanych polskiej marki Domeno i skórzanego obuwia angielskiej marki Loake. Dla osób ceniących sobie tradycję przygotowaliśmy szelki, łączące prostotę i nowoczesność oraz starannie wykonane skórzane paski.  

Nasza oferta jest skierowana do mężczyzn w każdym wieku, którzy pragną zadbać o swój styl oraz odświeżyć garderobę poprzez dobór różnorodnych dodatków.