Szycie MTM

MTM, czyli szycie garniturów na miarę

W trosce o satysfakcję naszych Klientów postanowiliśmy stworzyć projekty, które są unikatowym połączeniem tradycji, mistrzowskiego szycia, a także innowacyjności. Garnitury szyte metodą MTM pozwalają bowiem na spełnienie marzeń każdego mężczyzny, nawet tego najbardziej wymagającego.

Dlaczego garnitury firmy Kraviec zasługują na uwagę?

Specjalizujemy się w metodzie MTM, tzw. szyciu pasowanym, polegającym na dopasowaniu przygotowanej uprzednio standardowej formie garnituru do sylwetki klienta. Oferta została skierowana do konsumentów ceniących sobie nie tylko szybki czas realizacji zamówienia, ale również wykonanie garnituru w budżecie, który nie będzie przekraczał wcześniejszych ustaleń. W ciągu roku przygotowujemy wiele kolekcji garniturów, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy mężczyzna znajdzie u nas garnitur na miarę swoich potrzeb.

Podczas pierwszej wizyty w jednym z naszych salonów w Krakowie lub Warszawie, klienci mogą spodziewać się odpowiedniego dopasowania wybranego modelu do budowy ciała. Czas przygotowania finalnego garnituru wraz z poprawkami wynosi od 7 do 14 dni roboczych. Po zebraniu wszystkich wymiarów wybrany model garnituru uzyskuje nowy, perfekcyjny wygląd w naszej krakowskiej pracowni krawieckiej. Zwracamy również uwagę na wysublimowane potrzeby naszych klientów, dlatego też nie boimy się podejmowania nowych wyzwań, których w świecie krawiectwa nie wolno lekceważyć.

Dobrze skrojony garnitur to w dzisiejszych czasach prawdziwa rzadkość! Z tego względu staramy się korzystać z technik, dzięki którym skracamy czas wykonania zamówienia, zyskując tym samym możliwość bliższego poznania naszych klientów.