Garnitury ślubne MTM i Bespoke

Garnitury ślubne MTM i Bespoke

Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, a przygotowania ślubne wywołują ogromne emocje. W ich trakcie Panna Młoda niekiedy tygodniami szuka sukni, o której nierzadko marzyła od lat. Ale i Pan Młody staje przed równie dużym wyzwaniem – znalezienie idealnego garnituru ślubnego to niełatwe zadanie, w którego realizacji z przyjemnością pomogę.

Niepowtarzalne garnitury ślubne

Aby Pan Młody w dniu ślubu czuł się i wyglądał doskonale, garnitur musi być uszyty z wysokiej jakości materiałów, powinien być także dobrze dopasowany do sylwetki mężczyzny. Najbardziej wymagające osoby decydują się zatem na szycie garnituru na miarę. Garnitury ślubne Bespoke są unikalne pod każdym względem. Dzięki zdjęciu miary, zaprojektowaniu fasonu z myślą o kliencie oraz nawet kilkukrotnym przymiarkom garnitur ślubny Bespoke spełnia wszystkie oczekiwania Pana Młodego.

Mężczyźni, którzy dysponują nieco mniejszym budżetem nie są jednak skazani na kupno gotowego garnituru, bez możliwości ingerencji w jego fason. Znakomitą alternatywą dla garniturów Bespoke są garnitury ślubne MTM. Wykorzystanie gotowego już fasonu, by na podstawie zdjętych wymiarów uszyć garnitur ślubny pozwala ograniczyć koszty, a jednocześnie cieszyć się perfekcyjnie dopasowanym garniturem MTM. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej realizacji zamówienia – garnitury ślubne szyte metodą MTM dostępne są do 14 dni od złożenia zamówienia.

Wełniane garnitury ślubne MTM i Bespoke

Nasze garnitury, również garnitury ślubne szyjemy z najlepszej jakości wełny merino, która wyróżnia się nieocenionymi właściwościami termoregulacyjnymi – latem chroni przed przegrzaniem, zimą skutecznie zatrzymuje ciepło. Ponadto do szycia garniturów ślubnych na lato wykorzystywana jest wełna z domieszką lnu. Wełniane garnitury ślubne są dość odporne na zagniecenia, dzięki czemu Pan Młody doskonale prezentuje się przez całe przyjęcie weselne, a także podczas sesji ślubnej w plenerze.

Od lat zajmuję się szyciem garniturów ślubnych, które perfekcyjnie wpisują się w trendy, a jednocześnie nawiązują do ponadczasowych kanonów mody. Szyję eleganckie garnitury ślubne, w kratę, boho, retro i ekstrawaganckie garnitury na ślub, których Pan Młody czuje jak prawdziwa gwiazda wieczoru.

Opowiedz mi o swoich oczekiwaniach, a ja uszyję garnitur ślubny skrojony na miarę Twoich marzeń.

A rad wolf A rad wolf A rad wolf