O nas

O nas – garnitury na miarę

Szyciem garniturów na miarę zajmujemy się od 19 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zamówień, oferując klientom oryginalne, idealnie dopasowane do sylwetki garnitury na najróżniejsze okazje. Każda taka realizacja była również okazją do zdobywania kolejnych doświadczeń, tak ważnych w naszej pracy. Garnitury na miarę projektujemy w nawiązaniu do klasycznej, ponadczasowej mody z uwzględnieniem najnowszych trendów oraz oczekiwań klienta. Dzięki temu garnitury, jakie powstają w naszej krakowskiej pracowni, są znakomitą wizytówką modnego, eleganckiego mężczyzny. Naszym klientom oferujemy perfekcyjnie skrojone garnitury o oryginalnych fasonach, które szyjemy na indywidualne zamówienia.

Idealnie dopasowane garnitury na miarę

W dobie fast fashion nadal wielu mężczyzn nadal wybiera garnitury na miarę, a nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród panów, którzy w garniturach chodzą na co dzień, jak i wśród mężczyzn, którzy zamawiają u nas garnitur na specjalną okazję. Styl, elegancja i pewność siebie są nieocenionymi atrybutami każdego mężczyzny, a skrojony na miarę garnitur jest kluczowym elementem męskiej stylizacji. Tylko uszyty na zamówienie garnitur dopasowany jest do postury mężczyzny – proporcje sylwetki u każdego z nas nieco się różnią, a zdjęcie wymiarów pozwala nam uszyć garnitur, który uwzględni wszystkie niuanse. Po garnitury na miarę chętnie sięgają więc mężczyźni o nietypowych wymiarach – bardzo wysocy, bardzo szczupli i dobrze zbudowani. Naszymi klientami są także osoby o dość typowych sylwetkach, którzy po przymierzeniu garnituru uszytego na miarę przekonują się, jak powinien leżeć na nas wysokiej jakości garnitur.

Szyjemy garnitury na miarę i metodą MTM

Naszym klientom oferujemy garnitury szyte na miarę, które od początku do końca powstają wyłącznie z myślą o zamawiającym. Szycie na miarę daje więc klientowi gwarancję, że jego garnitur będzie idealnie dopasowany, a fason jedyny w swoim rodzaju. Wiemy jednak, że wielu osobom zależy na szybkim czasie realizacji zamówienia, dlatego w naszej pracowni krawieckiej szyjemy także garnitury metodą MTM. Po zdjęciu miary szyjemy garnitur, wybierając jeden z wcześniej zaprojektowanych fasonów. Krótkie kolekcje liczą nie więcej niż 6 sztuk garniturów. Dzięki temu szycie garnituru skracamy do tygodnia, a klient otrzymuje oryginalny, jedyny w swoim rodzaju egzemplarz.

Szyjąc garnitury na miarę, odpowiadamy na najróżniejsze potrzeby naszych klientów. Skrojone pod indywidualne wymiary, fasony dobrane z myślą o osobistych preferencjach z uwzględnieniem stylu życia – garnitury na miarę od Kraviec są kwintesencją stylu eleganckiego mężczyzny.

Z przyjemnością realizujemy wyszukane, oryginalne pomysły, a nasze doświadczenie łączymy z najświeższymi trendami i wizjami klientów. Zapraszamy do kontaktu – podczas spotkania poznamy Twoje oczekiwania względem garnituru szytego na indywidualne zamówienie.

Odwiedź nasze salony w:

  • Warszawie, na ul. Dobrej 42 (Elektrownia Powiśle)
  • Krakowie, na ul. Kamieńskiego 11 (Bonarka City Center)
  • Krakowie, Showroom na ul. Masarskiej 9
Salony

Salon 1

Elektrownia Powiśle
Dobra 42
00-312 Warszawa

Tel. +48 731 010 055
biuro@kraviec.pl

Salon 2

Bonarka City Center
Kamieńskiego 11
30-644 Kraków

Tel. +48 577 905 500
biuro@kraviec.pl

Pracownia Krawiecka

ul. Koszykarska 31A
31-717 Kraków

Tel. +48 666 117 209
biuro@kraviec.pl