Garnitury na miarę – garnitur jedyny w swoim rodzaju

Odróżniasz się pod wieloma względami od innych mężczyzn,
więc nie widzę powodu, byś ubierał się tak samo…

Zatem, bez względu na okazję…
Czy to Twój garnitur ślubny, oficjalny biznesowy, klasyczny ponadczasowy, elegancki bankietowy, ekstrawagancki imprezowy, stylowy casual-owy garnitur powinien być tak INDYWIDUALNY jak TY. Garnitury na miarę to coś więcej niż strój – to element image’u, o który dbasz każdego dnia. Nieważne czy wybierasz garnitur na co dzień, czy zastępujesz nim dżinsy i t-shirt – zadbaj, by Twój garnitur był Twoją wizytówką! Garnitury szyte na miarę sprawiają, że wyglądasz wyśmienicie, zyskujesz pewność siebie – jesteś gotowy do prowadzenia rozmów biznesowych lub na inne ważne spotkanie.

Garnitury na miarę – idealnie dopasowane do sylwetki

Najlepiej jeśli jest idealnie dopasowany do sylwetki, co sprawia wrażenie „szytego na miarę”, dzięki temu WYGLĄDASZ dosłownie DOSKONALE, to wprawia w świetny nastój i wzmacnia męską pewność siebie. Podkreślenie atutów sylwetki, zatuszowanie ewentualnych dysproporcji i przede wszystkim możliwość stworzenia look’u, o jakim marzy każdy z nas – garnitury na miarę pozbawiają nas wszelkich kompleksów!  Być może pomyślisz teraz…jak osiągnąć taki efekt, bez konieczności wydawania zawrotnych kwot ?

Garnitury na miarę nie muszą być drogie!

Od 19 lat pomagam mężczyznom wybrać i dopasować najlepszą opcję. Co ciekawe, często okazuje się, że wcale nie musimy odrębnie szyć. Stworzyłem unikatowy system, który jest bardzo wygodny zarówno dla Panów, jak i planowanych budżetów. Dzięki temu wyraźnie WIDAĆ, w każdym detalu jak bardzo stylowo i jakościowo jesteś ubrany, jednak tylko Ty wiesz, że wydajesz na taki wizerunek rozsądne pieniądze.

Przede wszystkim ograniczenie kosztów i dopasowanie się do różnych budżetów możliwe jest dzięki zastosowaniu metody MTM. Możesz wybrać jeden z wcześniej zaprojektowanych fasonów, a my uszyjemy specjalnie dla Ciebie garnitur na Twoją miarę! Nie obawiaj się o powtarzalność – każdy fason wykorzystujemy zaledwie kilka razy, dlatego wybierając garnitur na miarę szyty metodą MTM, decydujesz się na oryginalne rozwiązanie w bardzo dobrej cenie.

Garnitury na miarę dostępne dla każdego!

Gdy opracowywałem unikatową metodę MTM, myślałem o tym, by osiągnąć nią rozwiązanie win&win – kompromisy nie wchodziły i nie wchodzą w grę. Nie chodzi przecież o to, by udawać, że szyję tanie garnitury na miarę, którym zdecydowanie bliżej jest do garniturów z sieciówek. Wręcz przeciwnie – zależało mi, by utrzymać wysoką jakość oferowanych produktów przy rozsądnej optymalizacji ceny. Dlatego oferowane garnitury MTM pozwalają obniżyć koszty usługi, przy zachowaniu idealnego kroju, wysokiej jakości materiałów oraz nietuzinkowych fasonów. Oferowane przeze mnie modele garniturów w ramach szycia MTM, dostępne są dla nie więcej niż kilku klientów. Z jednej strony korzystam więc z gotowych projektów, z drugiej jednak dbam o oryginalność, na której tak bardzo zależy Tobie i zdecydowanej większość moich klientów.

Niewątpliwą zaletą garniturów na miarę szytych tą metodą jest również ich dostępność – na swój garniturów będziesz czekał znacznie krócej niż na garnitur szyty specjalnie dla Ciebie. Oczywiście garnitury szyte na miarę mają tę przewagę, że nie tylko rozmiar, ale każdy detal dostosowany jest specjalnie dla Ciebie – masz przede wszystkim wpływ na ostateczny wygląd garnituru. Dlatego jeśli dysponujesz odpowiednią ilością czasu, masz sprecyzowane oczekiwania co do garnituru, polecać Ci będę zawsze garnitury na miarę, skrojone wyłącznie na miarę twoich potrzeb.

Uszyjemy dla Ciebie garnitur na miarę – odwiedź salon w Krakowie lub Warszawie!

Jesteś ciekawy, jak prezentują się nasze garnitury na miarę? Jak broni się materiał, z jakiego je szyjemy? Jak dobieramy dodatki do garniturów? A może masz dodatkowe pytania? Jeśli preferujesz kontakt osobisty, koniecznie odwiedź jeden z naszych salonów.

Chcesz zamówić garnitur na miarę, który uszyjemy specjalnie dla Ciebie? Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów lub zadzwonisz do nas pod numer 666 117 209 Następnie wybierzesz model bazowy z dostępnych kolekcji, który najbardziej zaznacza Twoją osobowość. W kolejnym kroku precyzyjnie dopasuję wybrany garnitur do Twojej sylwetki oraz wzrostu.
Uzyskamy efekt PERFEKCYJNEGO i tylko Twojego garnituru, podkreślającego styl, gust oraz męską indywidualność. Wyróżnisz się JAKOŚCIĄ, niebanalnym strojem biznesowym lub strojem na inną okazję oraz wzmocnisz swój autorytet, gdzie tylko chcesz i potrzebujesz.
To wszystko za rozsądną cenę.

Warto abyś wiedział, że nasze kolekcje często się zmieniają i bardzo dbamy, aby ilość jednego modelu była minimalna. Najwyżej 5 lub 6 sztuk. Właśnie dlatego możesz mieć pewność, że nikt z Twojego otoczenia nie ma drugiego takiego samego garnituru jak Twój. Po indywidualnych dopasowaniach do sylwetki już nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. Tego wszystkiego nie zagwarantuje Ci „znana metka”, natomiast ja TAK.

Spotkajmy się
Porozmawiajmy

Andrzej Grochot

  • Jeśli chcesz możesz zadzwonić teraz pod numer 666 117 209 i umówić wygodny dla Ciebie termin.
  • Natomiast jeśli chcesz wiedzieć więcej o SZYCIU NA MIARĘ, TUTAJ jest wygodny link do informacji dla Ciebie.